Telefon

 • HAKKIMIZDA

  1970 yılında kurulan ve o tarihten bu yana inşaat sektöründeki derin tecrübe ve deneyimlerini sürdüren Bülbüloğlu İnşaat ve Makina San. kurulduğu günden bu güne kadar hizmet kalitesinden ödün vermemiş, girmiş olduğu tüm faaliyet alanlarında aynı özeni göstermiş ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Yetişmiş ve tecrubeli teknik kadrosuyla tüm çözüm olanaklarını siz müşterilerine sunmuş ve herzaman sunmaya hazırdır.

  Bülbüloğlu İnşaat olarak, inşaat sektörünün birçok alanında deneyim sahibi olup otel, konut, fabrika inşaatı v.b. işlerden bazılarını hayata geçirmiş bazıları ise halen devam etmektedir.

  Her türlü inşaat, altyapı, üst yapı ve mühendislik hizmetleri arasında gerekli ilişkileri ve ihtiyaçları üst seviyede bir disiplin anlayışı ile karşılamak amacı ile yönetim ve organizasyon prosedürlerini oluşturmuş, bilgi ve tecrübeyi hayata geçirme konusunda uzmanlaşmıştır.

  MİSYONUMUZ

  Bülbüloğlu İnşaat olarak misyonumuz, mimaride ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini hedef alan, zamanında teslim prensibi ile dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektöründe öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmektir.

  VİZYONUMUZ

  Bülbüloğlu İnşaat olarak vizyonumuz, global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmektir.

  KALİTE POLİTİKASI

  Bülbüloğlu İnşaat olarak 1970 yılından günümüze kadar tüm projelerimizde başarıya giden yolun kaliteden ve güvenden geçtiğinin bilincinde olarak hareket ediyoruz.

  ÇEVRE POLİTİKASI

  Bülbüloğlu İnşaat, hayata değer katan projeleriyle her zaman önde olmayı amaçlaya, çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilkelerinden biri haline getirmiştir.


Bülbüloğlu İnşaat Hakkımızda