Telefon

 • HİZMETLERİMİZ

  ANAHTAR TESLİM İNŞAAT

  Söz konusu yatırımın fizibilitesi, projelendirilmesi, inşaat işleri yanında ayrıca teçhizatı ve tefrişatı ile birlikte işletmeye alınması dahil her türlü mühendislik ve işletmecilik hizmetlerinin yüklenilmesini kapsar. Bülbüloğlu İnşaat, konusunda deneyimli mimar ve mühendislerle çalışmayı kendine ilke edinmiştir. İnşaat taahhüdü demek, biryapının tasarımı, mimari-statik projelerinden, her türlü imalat ve montajına, temelden çatıya kadar her türlü detayının tamamlanarak, işverene kullanıma hazır halde , standartlara uygun, sağlam ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmek demektir.

  İNŞAAT

  Bülbüloğlu İnşaat, kamu ve özel sektör yatırımcı kuruluşlarının hazırlattığı projelere dayalı olarak çeşitli usullerle ihale edilen işlerin inşaat taahhüt hizmetlerini yüklenebilmektedir.

  PROJE VE İNŞAAT

  Bülbüloğlu İnşaat, yatırımcı kuruluşların talebine göre yatırım sahasının etüdü, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ve yatırımcı tarafından tercih edilen alternatifin projelendirilerek inşaatı ile birlikte yüklenilmesi sürecini kapsamaktadır.
  Bülbüloğlu İnşaat